Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Продавам перфектно изработена басс каса за 10'' говорител

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Iko
Гост

МнениеПуснато на: Съб Юли 08, 2006 16:04    Заглавие: Продавам перфектно изработена басс каса за 10'' говорител Отговорете с цитат

Продавам перфектно изработена басс каса за 10'' говорител - обем около 35л, отвътре с дунапренова изолация и рефлекторна тръба 7,6/12 см. За София. Контакти: ilin@gbg.bg. Цена - 40лв. Ако искате може да доидете да я видите в студентски град. Ето и снимки:

Върнете се в началото
Гост

МнениеПуснато на: Нед Юли 09, 2006 11:41    Заглавие: Re: Продавам перфектно изработена басс каса за 10'' говорите Отговорете с цитат

че те нови са по ефтини бе брат.
и много по добри. Wink
Върнете се в началото
Iko
Гост

МнениеПуснато на: Нед Юли 09, 2006 13:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами тя кутията е нова, и не бих казал че "другите са по-добри". Уплътнена е със силикон, дунапренова изолация и отвън с мокет. Ако знаеш какви каси съм виждал - направо да те е жал да я сложиш в колата. Ако искаш ела я виж и чуи ще се убедищ в разликата. И понеже ми трябват пари свалям на 35лв.
Върнете се в началото
maildaemon
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Юли 12, 2006 16:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина има ги на по добри цени, но пук са сглобявани от кой знае кой и как! Говорителя не го ли продаваш и него?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Stoy40
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юли 12, 2006 19:16    Заглавие: Отговорете с цитат

По добре скрии тази снимка,защото се вижда че е изработена от 5-6мм материал(мукава) без дунапрена.Всяко уважаващо себе си озвучително тяло трябва да е от 25-30мм ПДЧ или MDF без дунапрена...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост

МнениеПуснато на: Чет Юли 13, 2006 10:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Stoy40 написа:
По добре скрии тази снимка,защото се вижда че е изработена от 5-6мм материал(мукава) без дунапрена.Всяко уважаващо себе си озвучително тяло трябва да е от 25-30мм ПДЧ или MDF без дунапрена...
да и на мен ми направи впечетление.

само за инфо има един човек който продава басс каси и скоро даваш 2х10'' 1,8см пдч за 30лв двете!може да го питаш!
bdimov.
Върнете се в началото
Iko
Гост

МнениеПуснато на: Чет Юли 13, 2006 11:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Хора, Вие сте в голям грешка. Касата е изработена от 1,8см ПДЧ !!! На снимката не изглежда така, понеже съм оставил мокета по-дълъг и след това да се изреже, но аз ви казах - елате ако искате да я видите и ще се убедите в качеството. Ако някои е сериозен може да му направя друга снимка, на която съ личи, че материала е 1,8см ПДЧ. Под 35лв. няма да сваля, понеже само материалите ми са около 25лв.
Върнете се в началото
After_Dark
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Чет Юли 13, 2006 17:42    Заглавие: Отговорете с цитат

оребри я отвътре че ше вибрира за страх
18 мм пдч е малко за тез размери а кво остава ако сложа някой 100 Вт бас - ше я разпука ако не е басрефлекса Idea
колко и е резонансната честота ако не е тайна ?
и другите размери де
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Iko
Гост

МнениеПуснато на: Чет Юли 13, 2006 20:01    Заглавие: Отговорете с цитат

18 мм никак не е малко за такава бас каса - размерите не са и ника големи - 34 л някъде. Има силикон между стените и по 4 - 5 дълги видии за всяка страна.
Върнете се в началото
Потърси "Продавам перфектно изработена басс каса за 10'' говорител" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Продавам перфектно изработена басс каса за 10'' говорител" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети