Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Кажете ми какви инструменти да си купя от Германия
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Milen_haskovo
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София/Хасково

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 0:14    Заглавие: Кажете ми какви инструменти да си купя от Германия Отговорете с цитат

Скоро ще отивам до Германия, там ще съм със съучениците на производствена практика в Карлсруе, и ще имам възможност да обикалям през свободното време. Мисля да си взема поялник за BGA чипове и други такива SMD дреболии... Нещо друго ценно да предложите да си взема? Знам че повечето от работата я вършат инструментите Laughing
mishomvp
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Златоград

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 0:27    Заглавие: Re: Кажете ми какви инструменти да си купя от Германия Отговорете с цитат

Milen_haskovo написа:
Скоро ще отивам до Германия, там ще съм със съучениците на производствена практика в Карлсруе, и ще имам възможност да обикалям през свободното време. Мисля да си взема поялник за BGA чипове и други такива SMD дреболии... Нещо друго ценно да предложите да си взема? Знам че повечето от работата я вършат инструментите Laughing

Не вършат е знанията с инструментите !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Milen_haskovo
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 11:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Я ми кажи как със знания ще отпоиш един BGA чип Laughing Искам да ми препоръчате марки, модели... Какво да не купувам...
Vaklin
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 17:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако си напред с парите то марката е ERSA. Иначе и китайска духалка с трафарети от неръждавейка върши точно същата работа...
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Stoy40
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 17:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Вече всичко може да се купи и тук,излишно е да е от Германия само ядове по митниците
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Milen_haskovo
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Юли 08, 2006 13:19    Заглавие: Отговорете с цитат

То е ясно че всичко може да се купи от тука, ама има големи разлики в цените... А за митниците - няма да имам проблеми...
old4
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Юли 08, 2006 13:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Купувай каквото ти хареса колкото хора питаш толкова различни мнения ще получиш.За един техник му трябват добър осцилоскоп,уред,поялна станция.Колкото по скъпи толкова по-добри.За марка,осц.-TEKTRONIX,уред-KEITHLEY,поял.WELLER.Работя с тези уреди вече 20г.и са безотказни.
Върнете се в началото
Milen_haskovo
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Нед Юли 09, 2006 12:24    Заглавие: Отговорете с цитат

За мненията ми е ясно... Очаквам някой да дойде и да започне да псува нешо което е взел скоро и да псува какъв болкук е, че да не се набутам Smile Друг е въпроса дали все още има инстументи със същите марки... Щом пишеш че от 20 години работят Very Happy
old4
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Нед Юли 09, 2006 14:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Милене тези марки не само съществуват но са едни от най добрите ако не и най добрите в света.Писах ти марките не моите модели погледни във сайтовете им тогава ще говорим.Но според мен не ти трябват толкова скъпи неща за 1во време си купи Китайски а като почнеш да вадиш пари със тях си купи нещо по добро.
Върнете се в началото
mishomvp
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Златоград

МнениеПуснато на: Нед Юли 09, 2006 14:13    Заглавие: Отговорете с цитат

old4 написа:
Милене тези марки не само съществуват но са едни от най добрите ако не и най добрите в света.Писах ти марките не моите модели погледни във сайтовете им тогава ще говорим.Но според мен не ти трябват толкова скъпи неща за 1во време си купи Китайски а като почнеш да вадиш пари със тях си купи нещо по добро.

Може ли да попитам на колко си ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Потърси "Кажете ми какви инструменти да си купя от Германия" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Кажете ми какви инструменти да си купя от Германия" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети