Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
проблем с клавиатура на K750I
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
koceto_pz
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Чет Юни 15, 2006 13:06    Заглавие: проблем с клавиатура на K750I Отговорете с цитат

Здравейте Smile имам проблем с моя телефон K750I,отказаха ми 4ри бутона 3-6-9-#, някой от вас знае ли какьв може да е проблема и евентуално кьде могат да го отремонтират и на каква цена Embarassed проблема се получи след 2-3 изспускания Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tchav
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юни 15, 2006 13:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Изпусни го пак, ама гледай да падне на другата страна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
koceto_pz
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Чет Юни 15, 2006 13:49    Заглавие: Отговорете с цитат

tchav написа:
Изпусни го пак, ама гледай да падне на другата страна.

Ама си модерен Laughing благодаря за полезния отговор.
Върнете се в началото
mishomvp
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Златоград

МнениеПуснато на: Пон Юни 19, 2006 22:43    Заглавие: Re: проблем с клавиатура на K750I Отговорете с цитат

koceto_pz написа:
Здравейте Smile имам проблем с моя телефон K750I,отказаха ми 4ри бутона 3-6-9-#, някой от вас знае ли какьв може да е проблема и евентуално кьде могат да го отремонтират и на каква цена Embarassed проблема се получи след 2-3 изспускания Rolling Eyes

Ами проблема не ти е от най-лесните и дали, но имаш два случая
1. Може да е някоя пътечка която се вижда (т.е може да е мокрен и да е прекъснала )
2. Страшния проблем - Ако прободките между слоевете са прекъснали и трябва да се търсят алтернативи за repair на връзките .. Общо взето гадна работа ..

Това е за сега утре като ида в офиса ще погледна имам разни снимчици за repair на КБД и ще постна тук , пък ако не можеш да видиш на
http://forum.gsmhosting.com , но ти препоръчвам да се регистрираш защото някой теми не се виждат без регистрация !
УСПЕХ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dtmf
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Юни 21, 2006 23:40    Заглавие: Re: проблем с клавиатура на K750I Отговорете с цитат

koceto_pz написа:

3,6,9 и диес ползват общ проводник, провери го, но в к750 си е доста тънка история, всичко е много миниатюрно,особенно буксата на клавиатурата
Върнете се в началото
пулп
Гост

МнениеПуснато на: Нед Окт 15, 2006 9:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Здрасти, реши ли си проблема понеже и при мен беше същия юли месец го занесох на сервиз и още не са ми го оправили казаха че флаш картата изгоряла и трябвало да се сменя и още не са го оправили
Върнете се в началото
тигар
Гост

МнениеПуснато на: Пон Окт 16, 2006 9:48    Заглавие: Отговорете с цитат

ХА-ХА-ХА какъв е този сервиз дето ти стои тел повече от 6месеца проблема е елементарен има едно кристалче, което трябва да се смени и клавие. ще ти бачка , какви 5лв няма такъб филм от флаш картата да не ти бачка клавиет. Успех с чакане
Върнете се в началото
Ivailosp
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пон Окт 16, 2006 13:59    Заглавие: Отговорете с цитат

може да е процесор и найстина да трябва да чака Wink
Върнете се в началото
тигар
Гост

МнениеПуснато на: Пон Окт 16, 2006 18:35    Заглавие: Отговорете с цитат

ако е проца е за кофата защото е залят и няма сваляне+ това е и с безоловен тенол = на прегоряла платка и скъсани писти, то заради това слагат тези буфери да не се прецаква проца
Върнете се в началото
pulp
Гост

МнениеПуснато на: Сря Окт 18, 2006 18:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Е не беше преди 6м а преди 3м. Не знам кои са добрите сервизи кво да правя. Първо го занесох в тайм ис мъни в София и там ми казаха че не могат да го оправят трябвало да се сменя някаква част която била по-скъпа от телефона , после го носих при един приятел той продава гсми и той ми го върна каза че не може да се оправи после го занесох в този сервиз (beep в добрич казаха ми че е най добрия сервиз тук) и там казаха че като сменили флаш платката работил но нямали в момента такива платки и трябвало да се чака...
Въпреки че ме учудва как са сменили платката значи тр. да са сл. платката на някой друг Question Question
Върнете се в началото
Потърси "проблем с клавиатура на K750I" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "проблем с клавиатура на K750I" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети