Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Търся процесор DW-167MN01 C69519Y

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
alexandro28
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Авг 07, 2004 15:53    Заглавие: Търся процесор DW-167MN01 C69519Y Отговорете с цитат

Колеги търся спешно въпросният процесор ,оказа се труден за намиране ,ако някои разполага с такъв ще съм му благодарен-срещу заплащане разбира се ,може и от старо шаси Confused
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Гост

МнениеПуснато на: Пет Сеп 10, 2004 19:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Zdravei kolega ! I az q tarsq otdavna ! Obadi se na e-mail :
bgimpuls@abv.bg , ako nameri6 2 !!! 4ao
Върнете се в началото
alexandro28
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Сеп 11, 2004 16:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Процесора го има ,ако си от София в магазина на Ботев ,под колоните горе на последния етаж ,цената е около 40лв.,става само по поръчка ,за около седмица го попучаваш
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: гр.Враца

МнениеПуснато на: Нед Сеп 12, 2004 22:40    Заглавие: Търся процесор DW167..... Отговорете с цитат

Колега,какво те кара да мислиш,че процесора ти е дефектен?Наскоро имах два такива тв. Ch.CP330 с констатаций за процесор,а се оказа само памет.След програмиране на паметта,нещата си дойдоха на място.Виж и стабилизатора на 5 волта за всеки случай.Желая ти успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
alexandro28
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пон Сеп 13, 2004 16:35    Заглавие: Отговорете с цитат

ами незнам какви са били симптомите при теб Веско ,при мен след смяна на паметта( с празна) ,няма промяна ,а проблема е,че не се потдава на управление нито от дистанционно ,нито от локалната клавиатура ,образ и звук ина4е има ,тв-то е било ударено от гръм ,след въстановяване повреди по захранването и кадровата развивка ,това остана като дефект ,а процесора загрява недопустимо (не се даржи на ръка) ,целият интерфейс около него е проверен и е ок ,елктролитите също,кварца и той ,паметта както казах също,според мен процесора е заминал частично ,ако имаш друга идея ще съм ти благодарен Веско
Върнете се в началото
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пон Сеп 13, 2004 21:51    Заглавие: Търся процесор DW167..... Отговорете с цитат

При мен симптомите бяха подобни,но с празна памет няма да стане.Този тв.го има и като HITACHI-CP1111,но шасито му е СР330 на DAEWOO.Ако процесора наистина грее много,значи е дефектен.Друго не се сещам.
Върнете се в началото
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Нед Сеп 19, 2004 0:53    Заглавие: Търся процесор DW167..... Отговорете с цитат

Извинявам се за грешката Hitachi CP2111 а не е 1111.Имам подобен процесор,но не му работи единствено функцията Pover-on\off.
Върнете се в началото
alexandro28
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Сеп 22, 2004 6:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Веско ,дай да се спазарим за този процесор ,писши ми за цена и.тн. на адрес alexandro28@abv.bg
Върнете се в началото
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Сеп 22, 2004 23:26    Заглавие: Търся процесор DW167..... Отговорете с цитат

Колега,ALEXANDRO,поцесора мога да ти го предоставя безплатно,защото за мен не е изправен,след като поне една от функцийте не работи.Ако това,че не включва стендбая не те питеснява-значи го имаш,само дай някакъв адрес за връэка.Единственото нещо,което ме притеснява е, че версията му е 04.Пробвал съм на мястото на 05 и няма проблеми.Дано и ти да нямаш.
Върнете се в началото
alexandro28
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Сеп 23, 2004 16:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Веско благодаря ти предварително относно дефекта му ,не е проблем ,телевизора е на моя приятелка и така или ина4е в момента е game over Very Happy ,споменал съм ти вече за проблема му,относно версията му незнам,трябва да пробвам .Аз съм от София ,така че единият вариант е чрез пощата,като пощенските разходи са за моя сметка разбира се или ако имаш път към София някои ден ,тъкмо ще се видим и ще почерпя подобаващо,последният ,но малко вероятен вариянт е да търся някои познат ,пътуващ до Враца ,които да ти се обади там на място ,кажи кои вариант е наи -удобен за теб
Върнете се в началото
Потърси "Търся процесор DW-167MN01 C69519Y" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Търся процесор DW-167MN01 C69519Y" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети