Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
антенен усилвател на 2.4 гхз
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
POW
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пет Мар 10, 2006 12:06    Заглавие: антенен усилвател на 2.4 гхз Отговорете с цитат

как да увелича обвхата на предавател на 2.4 гхз (аудио/видео), подсказаха ми с външна автомобилна антена за гсм, но ако има други идеи или.....? некъв усилвател или подобно?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
valioman
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Sliven

МнениеПуснато на: Пет Мар 10, 2006 12:09    Заглавие: Re: антенен усилвател на 2.4 гхз Отговорете с цитат

POW написа:
как да увелича обвхата на предавател на 2.4 гхз (аудио/видео), подсказаха ми с външна автомобилна антена за гсм, но ако има други идеи или.....? некъв усилвател или подобно?

За такива честоти забрави направа в домашни условия т.е търсиш нещо готово а колкото до антената можеш единстевено и само да ползваш насочени антени между приемника и предавателя .Така ще ти се вдигне разстоянието ама е трудно "уцелването" абе нещо като сателитното приемане:))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
POW
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пет Мар 10, 2006 12:12    Заглавие: Re: антенен усилвател на 2.4 гхз Отговорете с цитат

valioman написа:
POW написа:

За такива честоти забрави направа в домашни условия т.е търсиш нещо готово а колкото до антената можеш единстевено и само да ползваш насочени антени между приемника и предавателя .Така ще ти се вдигне разстоянието ама е трудно "уцелването" абе нещо като сателитното приемане:))

мдааа един авер ми каза същото, дори се изненадвам, щото думите му бяха абсолютно същите, но само, че като питах кво готово и.....незнае, а ти имаш ли нещо предвид под "нещо готово" ??????
Върнете се в началото
valioman
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Sliven

МнениеПуснато на: Пет Мар 10, 2006 12:16    Заглавие: Re: антенен усилвател на 2.4 гхз Отговорете с цитат

ами първо ми кажи колко децибела хвърляш към антената??
Върнете се в началото
KokoBoko
Гост

МнениеПуснато на: Пет Мар 10, 2006 12:17    Заглавие: Re: антенен усилвател на 2.4 гхз Отговорете с цитат

POW написа:
valioman написа:
POW написа:

мдааа един авер ми каза същото, дори се изненадвам, щото думите му бяха абсолютно същите, но само, че като питах кво готово и.....незнае, а ти имаш ли нещо предвид под "нещо готово" ??????

Всички антени който са за безжичен интернет на 2.4 GHy са 100% подходящи виж тук:
http://www.videomaxavs.com
Върнете се в началото
POW
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пет Мар 10, 2006 12:20    Заглавие: Re: антенен усилвател на 2.4 гхз Отговорете с цитат

valioman написа:
ами първо ми кажи колко децибела хвърляш към антената??

как да разбера и какво е значението? тия децибели имат ли общо с мощноста на излъчване, аз не разбирам мноо, но аако увелича звука, требе да увелича обхвта или...?
Върнете се в началото
POW
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пет Мар 10, 2006 12:21    Заглавие: Re: антенен усилвател на 2.4 гхз Отговорете с цитат

Всички антени който са за безжичен интернет на 2.4 GHy са 100% подходящи виж тук:
http://www.videomaxavs.com[/quote]

иблагодарско и аз си мислех нещо такова, но ......сега ще ги разгледам
Върнете се в началото
Sharo
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Мар 10, 2006 15:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Също в RTS има усилватели...
http://www.rts-bg.com/?show=item&item=591&id=1453
Върнете се в началото
POW
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пет Мар 10, 2006 19:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Sharo написа:
Също в RTS има усилватели...
http://www.rts-bg.com/?show=item&item=591&id=1453

мдаааааааааа тва за 190 кинта е по-добре то некви луди цифри видех в предния сайт.....нещо 2 -ра ръка има ли?
Върнете се в началото
AA
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: ВеликоТърново

МнениеПуснато на: Пет Мар 10, 2006 22:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво разстояние все пак искате да постигнете Във всички посоки ли трябва да се излъчва Ако може да кажете повече за условията на работа на системата евентуално ще може да Ви се помогне по-конкретно
Върнете се в началото
Потърси "антенен усилвател на 2.4 гхз" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "антенен усилвател на 2.4 гхз" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети