Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
за регистрите в windows ???

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Гост

МнениеПуснато на: Вто Фев 28, 2006 13:39    Заглавие: за регистрите в windows ??? Отговорете с цитат

Здравейте,може ли някой да ми обясни как мога да си почистя регистрите в windows XP.Примерно след като съм инсталирал някоя trial програма след изтичане на срока да мога да си я инсталирам пак.След новата инсталация ми съобщава че е изтекъл срока.Може ли да ми препоръчате читави програми,или ако може ръчно изтриване.Благодаря Ви.
Върнете се в началото
alexst
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Фев 28, 2006 18:22    Заглавие: Отговорете с цитат

По принцип можеш да ползваш CCleaner http://www.ccleaner.com/ за почистване на registry-то. Друг вариант е да си направиш backup преди да инсталираш, да го restore-неш и да преинсталираш програмата - но това не го препоръчвам. Имай в предвид, че такива записи са скрити дълбоко в регистрите и обикновено никоя програма от тип "registry cleaner" няма да махне съответния запис защото е маскиран като някакъв системен ключ за това ти препоръчвам да си дръпнеш RegMon от http://www.sysinternals.com/Utilities/Regmon.html - тази програмка ще ти каже какво точно се чете от регистрите в реално време и можеш да филтрираш резултатите така че да виждаш само програмата която те интересува. Аз така съм "оправил" не една програма но отнема известно време. Успех Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
YURI
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Вто Фев 28, 2006 18:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Пробвай със System Mechnic - аз ги забърсвам с него.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост

МнениеПуснато на: Вто Фев 28, 2006 20:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря Ви.Ще опитам първо с regmon.Успех на всички
Върнете се в началото
tonyk19
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Вто Фев 28, 2006 23:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз ползвам Red.Crawler и съм много доволен.Успех
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Потърси "за регистрите в windows ???" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "за регистрите в windows ???" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети