Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Info ?

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
irc.bg
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пон Фев 27, 2006 20:58    Заглавие: Info ? Отговорете с цитат

Мисля че са транзистори те двете Q703 и Q704 имаше дефект в ресийвера преди време и го закарах на ремонт(все пак за това е гаранцията) и пише че са сменени тези работи под тези номера и и друго направо ше напиша както е

Symp : 1111
Sec : PWA
Def. C/Rep. C : N/A
Ref. № : Q703, 704

това пише в графа "Описание на ремонта и сменени части" мисля че беше нещо със стапалота та викам да вида малко вътрешно инфо ама не открих в даташеет-а и викам да ви питам ако някой случайно може да ми каже информация

Последната промяна е направена от irc.bg на Пон Фев 27, 2006 22:49; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
IGBT
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Пон Фев 27, 2006 21:30    Заглавие: Re: Info за транзистор мисля? Отговорете с цитат

irc.bg написа:
Мисля че са транзистори те двете Q703 и Q704 имаше дефект в ресийвера преди време и го закарах на ремонт(все пак за това е гаранцията) и пише че са сменени тези работи под тези номера и и друго направо ше напиша както е

Symp : 1111
Sec : PWA
Def. C/Rep. C : N/A
Ref. № : Q703, 704

това пише в графа "Описание на ремонта и сменени части" мисля че беше нещо със стапалота та викам да вида малко вътрешно инфо ама не открих в даташеет-а и викам да ви питам ако някой случайно може да ми каже информация
това Q703,704 не е име на транзистор а поредният му номер на платката т.е. ако имаш 800 транзистора на рисивера Shocked Laughing те са кръстени Q1,Q2,Q3.............Q800 като в твоя случай са изгорели Q703 i Q704 за да ти каже някои какви са транзисторите трабва да видиш какво пише на самите тях Exclamation пиши като разбереш какви са
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
irc.bg
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пон Фев 27, 2006 22:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами ще се постарая да разбера какви са без да го отварям ...... Хубу ще да знайм какво използват марковите производители Exclamation Idea Arrow Question
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Вто Фев 28, 2006 10:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Научи се да си оформяш темите. Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Потърси "Info ?" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Info ?" в Интернет

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети