Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Проблем с двд Panasonic SA-HT845

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nikols
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Съб Фев 25, 2006 15:55    Заглавие: Проблем с двд Panasonic SA-HT845 Отговорете с цитат

Значи проблемът е следният купих си двд Panasonic SA-HT845. След няколко дена падна от шкавчето дето го бях сложил.Занесъх го на ремонт казаха ми 4е платката била пукната и трябва да се запойл.Вапросът ми е следния преди да стане тази беля двд-то ми
четеше DVD-R на MP3 формат съвместимост около 850 песни. Но откакто го взех като го сложа този диск ми изписва , This type of disc connot be played please insert a different disc" И неможе даго прочете дори не само DVD-r на MP3 формат а и някой филми. Някои ако знае по вапроса нека да бъде така добър да каже.Как може да се оправи двд- ми.
Благодаря
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R_arena`
Гост

МнениеПуснато на: Нед Фев 26, 2006 16:29    Заглавие: Отговорете с цитат

spored men e za optika,zashto ne go donesesh pri nas K&K SERVICE
Върнете се в началото
grishan
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Фев 26, 2006 18:27    Заглавие: Отговорете с цитат

R_arena` написа:
spored men e za optika,zashto ne go donesesh pri nas K&K SERVICE

Ти пък кой си?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост

МнениеПуснато на: Пон Фев 27, 2006 12:19    Заглавие: Отговорете с цитат

А защо не ми кажеш как да си го направя сам щот ми е писнало вече да го нося особено в сервизи. И тази оптика за смяна ли е или какво . кажи ми нещо повече пак ще видя мога да го доне са щот изобщо не разбирам И ако бадеш такаа добър ''R_arena`'' можеш да ми кажеш каде се намира тази оптика. Пак ако не искаш по не ми кажи оптиката е за смяна така ли да го разбера.
Върнете се в началото
Хост
Гост

МнениеПуснато на: Пон Фев 27, 2006 13:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Това драги са дивотии!Ти нещо ни заблуждаваш.Я сметни сам:850 песни по около 3К всяка прави 2550К - !!!! Тоест 2.55 гига байта!Какъв е този CD-R , който побира 2.5 ГБ?
Върнете се в началото
ELP
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Фев 27, 2006 13:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Хост написа
Цитат:
Това драги са дивотии!Ти нещо ни заблуждаваш.Я сметни сам:850 песни по около 3К всяка прави 2550К - !!!! Тоест 2.55 гига байта!Какъв е този CD-R , който побира 2.5 ГБ?

Ей човече ,що не си отваряш очите ,човека ти го е написал DVD-R то събира 4.7 GB ,да не говорим за това че не правиш разлика между KB и MB ,песни по 3К няма дори и в миди формат!!!
А пък на Николс ще кажа -да беше си го пазил по добре да не пада ,нямаше да ти се налага да го носиш по сервизи,още повече ,че от поста ти не личи да си го носил толкова многа пъти.Сам -само ще си го довършиш и после в коша ,това да не ти е софтуер да сменяш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "Проблем с двд Panasonic SA-HT845" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Проблем с двд Panasonic SA-HT845" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети