Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Монитор Sony Multiscan 20 SE Помогнете моля!

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Rockton
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София - Люлин

МнениеПуснато на: Пон Юли 12, 2004 9:54    Заглавие: Монитор Sony Multiscan 20 SE Помогнете моля! Отговорете с цитат

Вече четири години (въпросния монитор Sony) , Ми служи "вярно"! беше "докаран" от Германия с дефект,който отстраних още тогава,..но преди извесно време дефектира отново(друг дефект)-изчезна зеления цвят! Оказа се че е дефектирака частично интегр.схема М52328SP. Всичките ми опити до ден днешен,да закупя отнякъде тази схема са напразни! Оказа се че никой от доставчиците не може да я дистави!
Молбата ми е такава; ако някой от колегите знае как може да се достави,или разполага с такава употребявана(от стар монитор),ще съм много благодарен ако ми се обади! Благодаря предварително!
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: гр.Враца

МнениеПуснато на: Сря Юли 14, 2004 1:02    Заглавие: Монитор SONY Отговорете с цитат

Колега,утре-т.е.днес ще боря подобен,ако проблема е сериозен, ще се опитам да го купя на прилична цена и евентуално можем да решим въпроса,но не обещавам твърдо-не зависи само от мен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Rockton
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София - Люлин

МнениеПуснато на: Сря Юли 14, 2004 17:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Веско,благодаря-писах ти на личната поща,проблема е решен-вече работи-случайно намерих два такива монитора(шрот) за части. ако ти трябва нещо обади се,ще се радвам ако мога да ти помогна с твоя!
Между другото мониторът е добър,аз съм доволен ,и хич не ми се разделя с него,все пак е 20инча....но това си е мое мнение! нали знаеш поговорката"нашо лошо нема". Поздрави!
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: гр.Враца

МнениеПуснато на: Чет Юли 15, 2004 2:36    Заглавие: помогнете моля Отговорете с цитат

Умирам от кеф,че един проблем вече е решен,а си спомням,че някой беше казал-споделената мъка е половин мъка, а радостта от успеха е двойна.Колега,аз все-още не съм пристъпил към ремонта на същия монитор,но се надявам на препоръки при евентуални затруднения-все пак си с едни гърди напред.И ние сме дали нещо на този свят и все още можем.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "Монитор Sony Multiscan 20 SE Помогнете моля!" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Монитор Sony Multiscan 20 SE Помогнете моля!" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети