Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Philips

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
konstantin0718
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Чет Фев 02, 2006 20:35    Заглавие: Philips Отговорете с цитат

Philips model:30pfs975/12 LCD .imam problem s tozi tel.poradi nepravomerna ypotreba.prez audio video vhoda se svarzva nepravilno s dryg yred.problema v momenta e 4e nemoge da se napravi pravilna diagnostika koi komponent to4no e zasegnat.na serviza e nyjen dryg obrazec za da moge da se sapostavi i da se otkrie gre6kata.molj pomognete. Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Фев 02, 2006 20:44    Заглавие: Отговорете с цитат

konstantin0718, опитай пак - на български и с кирилица да обясниш проблема, в противен случай темата ще замине в говорилнята.
От това което успях да разбера е, че май трябва да смениш сервиза.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост

МнениеПуснато на: Чет Фев 02, 2006 21:42    Заглавие: Philips Отговорете с цитат

трудно ми е да го обясня така както ми го обясниха в сервиза.LCD-тата на PHILIPS били по различни от samsung например.това ми каза човека от сервиза.трябвало му друг телевизор за да може да сменя компонентите и да открие точната повреда.имало изгорял компонент но не се знаело дали само тои е изгорял.всички входове и изходи на този тел.били на една платка или като му се казва.не мога да разбера вкарина сметка зада ми поправйт твл. трйбва да чакам дръг ли да се развали?не е вазможно това едвали така процедират навсякьде.какво да правя?
Върнете се в началото
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Фев 02, 2006 21:52    Заглавие: Отговорете с цитат

konstantin0718, смени сервиза.
Подобен подход е най-малкото странен.
Дано там където си го занесал не е "оторизираното представителство".
Мисля, че темата се изчерпа.
И за да не отваряш нова ако искаш още нещо да попиташ ще я преместя в друг раздел.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
konstantin0718
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Чет Фев 02, 2006 21:56    Заглавие: Отговорете с цитат

благодаря за сьдеиствието.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "Philips" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Philips" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети