Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
STK 73410 II

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dima
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Сря Яну 18, 2006 21:21    Заглавие: STK 73410 II Отговорете с цитат

Извинявам се много на всички учасници във форума,най вероятно утре се налага да сменям STK 73410 II,скоро май ми се мярна пост в който имаше съмнения в надежността на работа на новозакупените снеми от магазинната мрежа.Не мога да търся в момента с търсачката,извинявам се /все пак пиша от домашния компютър а тук сме на опашка/
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Яну 18, 2006 22:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Извадка, ако това е нужно.
http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=11877&highlight=stk73410&topicshow=DMQ-2044%20STK73410http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=8513&highlight=stk73410&topicshow=Съвет%20от%20колеги
http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=7439&highlight=stk73410&topicshow=SHIVAKI-гори%20STK
http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=1580&highlight=stk73410&topicshow=Търся%20схема%20за%20ТВ%20Daewoo%20DMQ-2044
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dima
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Чет Яну 19, 2006 8:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря.
angele62
Гост

МнениеПуснато на: Пет Яну 20, 2006 19:02    Заглавие: Отговорете с цитат

STK7348 като че ли са по-малко фалшифицирани
73410 -не успях да намеря нито една читава-през лампа работятт,но трансформатора писка и схемата грее.Включиш ли го с предпазител-гръмва веднага.Предпочитам турските захранвания,за да нема главоболия
Върнете се в началото
bai_tishan
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Пет Яну 20, 2006 19:13    Заглавие: Отговорете с цитат

angele62 написа:
STK7348 като че ли са по-малко фалшифицирани
73410 -не успях да намеря нито една читава-през лампа работятт,но трансформатора писка и схемата грее.Включиш ли го с предпазител-гръмва веднага.Предпочитам турските захранвания,за да нема главоболия

И при двете има само ментаци Evil or Very Mad
sacho
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: гр.ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет Яну 20, 2006 19:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Купувал съм от Радимекс които имат магазин при нас.Специално за тях не съм попадал на ментета но и количествата при мен са по малки. Very Happy
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
angele62
Гост

МнениеПуснато на: Пет Яну 20, 2006 20:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Сашо,много ще съм ти задължен,ако може да снимаш добрите схеми,щото досега поне 20 пъти слагам турски захранвания,страх ме е от ментетата...
Пазете се ,ако ви кажат,че са КОРЕЙСКИ-100% боклук
Имах стари шасита от фиксирани СОНИ монитори с 73410-2 и нарочно съм пробвал дали е от схемите-винаги проблема се е оказвал от схемите,не е от кондензатори,трансформатор,претоварване или друго.
Успехи!
Върнете се в началото
Потърси "STK 73410 II" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "STK 73410 II" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети