Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търси в цяла България :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
схема на автоматична пералня Перла 05

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Viper
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Вто Юни 22, 2004 19:26    Заглавие: схема на автоматична пералня Перла 05 Отговорете с цитат

Необходима ми е електрическа схема на автоматична пралня Перла 05
Може и сайт от който да си я сваля
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ELP
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юни 24, 2004 18:07    Заглавие: Перла 05 Отговорете с цитат

Тази схема я имам само от 'Направи си сам " вестника ама как да ти я пратя,ако си в София да се видим да си я копираш,там е и описан реда на работа на програматора.
Върнете се в началото
Viper
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Юни 26, 2004 13:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря но за сажаление съм от дълбоката провинция и няма да стане номера така
Върнете се в началото
Vlado0549
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Съб Юни 26, 2004 19:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще се опитам да ти я сканирам и да ти я пратя.Само че кой модел е по точни?С кой вид програматор?Кажи ми какъв е проблема може и да ти помогна от тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Viper
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Юни 30, 2004 6:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Nai napred se izvinqvam che pisha na latinica no ne sam na moq si komputar i tozi nqma kirilica.
Blagodarq predvaritelno i shte ti bada mnogo blagodaren ako mi ptariatish shemata. Ne moga da ti kaja s koi tochno programator e no mislq che e sas stariq model.
Problema e che kato q pusna na programa B se nalaga da prevklucha programatora rachno za da prodalji da si pere natatak i si vzema vodata ot kadeto i hrumne vsei pat ot rzlichno mqsto.
Върнете се в началото
hricava
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Сря Юни 30, 2004 9:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен проблема ти не е в програматора а в отчупена гърбица. Попитай жена си дали не е спирала нагревателя на програма В директно чрез завъртане на копчето при работеща пералня, а не чрез спиране на цялата пералня и тогава да го премести. Съветвам те да сложиш друг програматор и да провериш първо това. Между другото програматорите на Перла 04 Вариант и Перла 5 са абсолютно еднакви-аз скоро си сменях програматора на 05 от такъв на 04 Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Viper
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 19:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за информацията.
Все пак ако някой от вас момчета ми изпрати и схемата на пералнята няма значение с кой програматор ще съм ви много благодарен.
Просто ме интересува да разбера за какво по дяволите е цялата тая паяжина дето са я навързали тук Shocked
Върнете се в началото
Потърси "схема на автоматична пералня Перла 05" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "схема на автоматична пералня Перла 05" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети