Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
какви са NEO
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
koko___
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Дек 14, 2005 22:10    Заглавие: какви са NEO Отговорете с цитат

Марката NEO каква по народност е?
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Дек 14, 2005 22:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Търговската марка NEO е с наша народност (на една търговска верига).
Техниката продавана под тази марка е с определено Китайска народност.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
koko___
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Дек 14, 2005 22:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Чувал сам че са Турски
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: гр.Враца

МнениеПуснато на: Сря Дек 14, 2005 23:31    Заглавие: какви са NEO Отговорете с цитат

Едва ли някой в тази скапана държава може да си позволи да каже какви са и кои са NEO.Смея отговорно да споделя,че мой познат,доставчик на известна софийска фирма,каза,че скоро е докарал няколко тира с NEO от бившите съветски републики,в близост до западна Европа.И любопитно ми беше,че той се възмущаваше от това,как може да се правят телевизори в халета или т.н. фабрики,когато нямат и стъкла по прозорците,и как съществуват хора там,да не говорим за телевизорите!Нещо наподобяващо нашата близка промишлена действителност.Е,има ли място за дискусия?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
rusin
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Stara Zagora

МнениеПуснато на: Чет Дек 15, 2005 12:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Фирма НЕО.........дали президента на тази фирма знае че съществува Very Happy
До колкото ми е известно фирмата е китайска и прави продукцията си по лиценз на Панасоник. Самата продукция се сглобява в Литва , Турция и България. За тези страни знам но може и други да има. По-качествени са първите серий, който пристигнаха в България. Аз моя си го взех от Метро и там са Литовски около 2002-2003г когато бяха хит с ниската се цена и предлаганите възможности.Сегашните серий са с ниско качество .......виждал съм шаси с около 60% мъртви спойки, което просто не си струва ремонта . Сега им е доста паднала цената явно заради качеството . само не си обяснявам голямата гаранция -3г., а на Vestel е 5г ?Ако си решил да си взимаш телевизор по добре се орентирай към нещо 2 употреба и марково тук колегите със сигурност ще ти помогнат
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост

МнениеПуснато на: Чет Дек 15, 2005 12:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Марково и втора употреба!!! Качество!!!

Ама много пъти тия думи нямат много смисъл. Баба ми на село е с НЕО от 4 години ниакъв проблем. Аз вкъщи от 2 години също съм доволен.

Така за парите за един "марков" --щото знаем че абсолютно всичката техника иде от Китай--аз имам два телевизора и след толкова години успешна работа дори и да се повредят не ми пука ще си купя още два и пак ще съм на цена под един ВТОРА употреба "МАРКОВ" Twisted Evil
Върнете се в началото
rusin
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Дек 15, 2005 15:16    Заглавие: Отговорете с цитат

На някой от новите Нео-та клиента получава и още 1 функция като се изгаси телевизора от копчето и се махне щепсела от контакта и пак се включи /само щепсела/ тогава телевизора се стартира сам на последната програма на която е вървял или пък ако спре тока пак става така .Или пък закупен нов телевизор с криво запоен тунер и без болтчета на шасито . Не искам да пиша лошо за марката но това са факти. Аз за моя 14" Нео не съм му намерил кусур за 3г. За това писах в горният си пост че по старите модели са по добри от новите
Върнете се в началото
slav4o.com
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Чет Дек 15, 2005 15:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Някои от телевизорите NEO доколкото знам се правят или само се сглобяват във радиозавода във В.Търново, а едно време са сглобявали самсунг

Аз съм виждал NEO във техномаркета и пише производство: Българско, а и си личи че корпуса е малко побългарен и няма модерен вид, а наподобява на някой стар тв Rolling Eyes. У дома имаме телевизор "Самсунг , набор '92 " в чиято книжка пише "Телевизор Велико Търново", даже отзад го на капака пак го пише. Бе къде е Търново де е Корея и Китай Laughing
Какво мислите за българското производство, дали е на ниво?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
rusin
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Дек 15, 2005 15:31    Заглавие: Отговорете с цитат

slav4o.com ,българското си е хубаво ама дане е "побългарявано" Very Happy
Имам чернобял телевизор софия 31 и съм много доволен от него а й лесно се поправя че вътре е на модули . Имам и усилвател респром ус 202 същата работа и досега си работят перфектно. Само дето лошите спойки са в повечко ама при повечето апаратури е така-туй да е проблема.
Върнете се в началото
raxell
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 15, 2005 15:46    Заглавие: Да ама не Отговорете с цитат

Anonymous написа:
Марково и втора употреба!!! Качество!!!

Ама много пъти тия думи нямат много смисъл. Баба ми на село е с НЕО от 4 години ниакъв проблем. Аз вкъщи от 2 години също съм доволен.

Така за парите за един "марков" --щото знаем че абсолютно всичката техника иде от Китай--аз имам два телевизора и след толкова години успешна работа дори и да се повредят не ми пука ще си купя още два и пак ще съм на цена под един ВТОРА употреба "МАРКОВ" Twisted Evil

Да бе да , я си купи нов 27" та макар и китайски боклук за 250 лева Very Happy става дума за всички екстри без телетекст на български и PIP Very Happy
Потърси "какви са NEO" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "какви са NEO" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети