Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
TS характеристики на Бг говорители от къде ?

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
rusin
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Stara Zagora

МнениеПуснато на: Вто Ное 29, 2005 18:24    Заглавие: TS характеристики на Бг говорители от къде ? Отговорете с цитат

Разполагам със следните БГ говорители
ВК 138 А4................средночестотен 4W/4ома
ВВК 201 Б8..............нискочестотен 10W/8ома
ВКВ 3731.................високочестотен 20W/4ома

Интересуват ме TS характеристиките на тези говорители за да ползвам бас бокс про и Х овер про за да си направя 3-лентови тонколони и филтри. Чувал съм че от БГговорители 2 еднакви няма и че характеристиките има не са това което се дава, но все пак се интерисувам от каквато и да е информация. Гледах в нета, има доста методи за снемане на нужните ми параметри но реших да попитам първо тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
guitman
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Вто Ное 29, 2005 19:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Никой не им дава параметрите защото имат много малка повтаряемост Wink Тук можеш да видиш това което дават http://vissokogovoriteli.plc.bg/ Very Happy . В Bass Box Pro има опция при която трябва да въведеш измерените стойности на величине които се търсят при зададени изходящи такива, след което програмата изчислява търсените от теб параметри.
rusin
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Вто Ное 29, 2005 20:25    Заглавие: Отговорете с цитат

мерси за инфото но къде е тази опция . Имам бас бокс 6 про
Върнете се в началото
raxell
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Ное 30, 2005 20:45    Заглавие: Re: TS характеристики на Бг говорители от къде ? Отговорете с цитат

rusin написа:
Разполагам със следните БГ говорители
ВК 138 А4................средночестотен 4W/4ома
ВВК 201 Б8..............нискочестотен 10W/8ома
ВКВ 3731.................високочестотен 20W/4ома

че характеристиките има не са това което се дава, но все пак се интерисувам от каквато и да е информация. Гледах в нета, има доста методи за снемане на нужните ми параметри но реших да попитам първо тук.

Да ама не -ВВК201хх има 30 вата паспортна мощност , не гледай какво пише на него Wink Wink Wink политика..........
От моя опит най добре се чувства в апериодично тяло , много добър говорител за ценовия си клас !!!
rusin
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Ное 30, 2005 21:32    Заглавие: Отговорете с цитат

guitman , намерих в бас бокс тест функция и така ще снема характеристиките на говорителя ....благодаря ти много за съвета.
raxell, тези говорители съм ги карал на 50Вата усилвател и са железни май си прав за ниския
Върнете се в началото
Потърси "TS характеристики на Бг говорители от къде ?" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "TS характеристики на Бг говорители от къде ?" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети