Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
ТЪРСЯ ЕЛЕКТОННАТА СХЕМА НА HDD SAMSUNG WN316025A 1.61GB

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
cec
Активен потребител
Активен потребител

МнениеПуснато на: Пон Юни 07, 2004 9:21    Заглавие: ТЪРСЯ ЕЛЕКТОННАТА СХЕМА НА HDD SAMSUNG WN316025A 1.61GB Отговорете с цитат

СЪЩИЯТ ПРЕКЪСНА ВНЕЗАПНО. СЕГА ПРИ ВКЛЮЧВАНЕ Е БЕЗ НИКАКВИ ПРИЗНАЦИ ЗА ЖИВОТ. МНОГО ВИ МОЛЯ НАСОЧЕТЕ МЕ, А АКО НЯКОЙ ОТ ВАС РАЗПОЛАГА СЪС СХЕМА МОЛЯ ИЗПРАТЕТЕ МИ Я НА ИМЕЙЛА МИ! МОЛЯ СЪЩО АКО НЯКОЙ МОЖЕ И ЗНАЕ ДА МИ ДАДЕ
НАПЪТСТВИЯ КАК ДА ОТКРИЯ И ДА ОТСТРАНЯ ПОВРЕДАТА! ЗА ДА ПРЕДОТВРАТЯ НАПРАЗНИ СЪВЕТИ ОТНОСНО ФИНАНСОВАТА СТРАНА НА ВЪПРОСА, ЗНАМ В ЧАС СЪМ, НО ПРОСТО ИСКАМ ДА ОТКРИЯ И ОТСТРАНЯ ПОВРЕДАТА. ЕЛЕКТРОДВИГАТЕЛЯТ Е ИСПРАВЕН, АКО СЪДИМ ПО ИЗМЕРВАНЕТО МУ С ОММЕТЪРА.ТОЛКОЗ ЗА СЕГА .МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ АКО ЗНАЕТЕ И МОЖЕТЕ ! ! ! :(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pamporov
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Юни 18, 2004 9:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Потърси някой друг диск от същия модел но със здрава електроника и смени направо платката, иначе рискуваш да загубиш безвъзвратно информацията която е на диска.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
slav4o.com
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Нед Юли 04, 2004 18:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз имах Western Digital с bad сектори.След няколко дена зе да ми дава windows-са грешка че не можел да пише върху него,а бад секторите се увеличаваха.Чудех се ко му става, даже в биоса го гледах дали го разпознава и понякога не щеше.Накрая го извадих една вечер и го сложих пак.Обаче не завъртя въобще нито го разпозна биоса.Пробвах още доста пъти се не ставаше вадих слагах е се не става не тръгва!Отписах го и реших поне да го отворя да го видя ко има вътре.Отворих го и не можах нищо да измисля.След няколко дни както си гледах платката му, видях някакви диоди по нея и ми мина на ума да гри премеря с омметъра.Оказа се че един от тях имаше малко по голямо съпротивление в постоянна посока от нормалното.Смених го с друг , сложих харда и той завъртя!И биоса го разпознаваше веднага.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Alex01
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Пон Юли 12, 2004 19:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди около 2 месеца имах подобен модел Хард (на Самсунг) със същия проблем.Беше повреден чипа за управление на мотора.При включване ако чипа грее значи някой от елементите около него е повреден.Ако ли не .......сигурно е самия той.УСПЕХ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "ТЪРСЯ ЕЛЕКТОННАТА СХЕМА НА HDD SAMSUNG WN316025A 1.61GB" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "ТЪРСЯ ЕЛЕКТОННАТА СХЕМА НА HDD SAMSUNG WN316025A 1.61GB" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети