Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Сервизен режим на NEO-TV2966TX???
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Славко
Гост

МнениеПуснато на: Вто Юни 01, 2004 12:20    Заглавие: Сервизен режим на NEO-TV2966TX??? Отговорете с цитат

Здравеите!Някой може ли да ми помогне за това как да вляза в сервизното меню на NEO-TV2966TX.Просто не ми допадат някои от настроиките на картината и бих искал да ги променя.Благодаря,предваритвлно!
Върнете се в началото
Слави
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Сря Юни 02, 2004 10:59    Заглавие: Отговорете с цитат

имела ми е slavko69@abv.bg Не знам номера на шасито,защото не мога да отворя телевизора,все още е в гаранция...може би начина за влизане в серв.режим на повечето модели на NEO е един и сьщ...или се льжа...?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Noel
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Пловдив Skype - Noel1960

МнениеПуснато на: Сря Юни 02, 2004 11:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Шаситата са различни.Подскажи малко Smile Колко бутона имаш отпред , какво представлява графиката ......такива неща...
Слави
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Сря Юни 02, 2004 12:04    Заглавие: Отговорете с цитат

значи...отпред има 7 бутона-av/tv,menu,volume+-,chanels+- и бутона за вкл.и изкл....това е .Телевизора го купих преди 2 седмици от Техномаркет европа,мисля че е нов модел...за какжа графика говориш,не разбрах...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Юни 02, 2004 12:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Слави
Цитат:
за какжа графика говориш,не разбрах...

става дума за менютата и служебната информация която се показва на екрана при различните регулировки и настройката на телевизора.
Съдейки по въпроса ти, не е ли по-добре ако наистина трябва да се прави нещо да не го правиш ти?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Noel
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Юни 02, 2004 14:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля че RC е прав.........толкова ли е страшно положението че трябва да влизаш в сервизен режим ? Може нещата да се объркат повече...Sad
Славко
Гост

МнениеПуснато на: Сря Юни 02, 2004 15:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Всьщност...нещата не са толкова сложни...просто си мислех,4е някои все пак би могьл да ми помогне евентуално.Аз не сьм телев.техник,това е вярно...но все пак едва ли бих изпростял дотолкова,4е да прецакам вси4ки настроики на телевизора,влизаики в сервизен режим...
Върнете се в началото
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Юни 02, 2004 15:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Славко, никой не твърди това:
Цитат:
нещата не са толкова сложни

Съвета ми беше абсолютно добронамерен. По отношение на
Цитат:
едва ли бих изпростял дотолкова,4е да прецакам вси4ки настроики на телевизора
това понякога се получава и само с "едно движение" (зависи как е организиран сервиза). Още повече, че там обикновенно се използват съкращения (по скоро абревиатури) за конкретните параметри и за да разбереш за какво става дума е добре все пак да имаш някаква представа, а не да се действа на принципа "ще го мръдна леко като запомня какво е било и ще видя на какво влияе". Подобен подход понякога има тежки последици. Това все пак е мое мнение, а телевизора си е твой - така, че ти си решаваш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Noel
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Юни 02, 2004 15:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Провери си пощата Smile
Успех!
Гост

МнениеПуснато на: Сря Юни 02, 2004 15:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Да,мисля 4е тук си прав...аз всьщност бих искал само да усиля яркостта на екрана и нищо пове4е...абревиатурата е можеби...brite...или нещо подобно...нищто друго не бих променил
Върнете се в началото
Потърси "Сервизен режим на NEO-TV2966TX???" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Сервизен режим на NEO-TV2966TX???" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети