Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Търся CD recorder

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
franko
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Пазарджик

МнениеПуснато на: Пет Окт 21, 2005 20:32    Заглавие: Търся CD recorder Отговорете с цитат

Tърся да закупа CD recorder за мини дискове.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
pamporov
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Окт 21, 2005 20:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Тези за нормални СД-та записват и мини-та.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
franko
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Окт 21, 2005 21:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам авто CD с мини дискове-в кутийка са наподобяват на дискета и имат и нещо като анти шок и се оказа проблем за записването им.
Върнете се в началото
soundMAN
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: гр.Плевен

МнениеПуснато на: Съб Окт 22, 2005 13:19    Заглавие: Mini Disc стандарт от SONY... Отговорете с цитат

Здравейте! Това е стандарт,който SONY опитаха да наложат за цифров запис и възпройзвеждане в началото на 90-те.Чрез метода на ATRAC компресията в последните години успяха да поберат около 1 гигабайт информация на един носител.Проекта им обаче пропада заради масовото и прогресивно понижаване на цените на другите цифрови носители и апаратурата за копиране-четене (CD,DVD ).Към Вас конкретно - ако имате компютър и нямате познат с минидиск рекордер (домашен или персонален преносим) хич не е уместно да задържите плеара.Ако пък не разполагате с ПС и държите да слушате "минита" ще трябва да пообиколите по оказионите в населеното Ви място - тук там се понамира по някое минидиск рекордерче.Успех !

ПП 1. Аз лично разполагам с такъв от 1998 г.,който от четири години не е пускан,но не се продава Laughing ,заради сантименталната му стойност.
2. Звука е доста по-посредствен от качествено СД
3. Има антишокова памет (плеара Ви) и възможността за многократен презапис (самите носители) с редакция и текст.
4. Ето Ви един Е-магазин от който може да се поръча - http://www.electron.bg/index.php?cPath=58&DDMid=9784fdf42483a1ea896fed4b66039219
Върнете се в началото
franko
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Окт 22, 2005 19:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси за инфото,не ми се разделя с плеара понеже качеството на звука е перфектно и не съм имал проблеми с всякакви неравности по пътя!Ще продължа да си плащам по 10лв.за запис и ще му сложа и Changer,за да си слушам каквото аз искам,а не каквото ми запишат на минито понеже за 10лв. нямали време да подбират.
Върнете се в началото
CITRON
Активен потребител
Активен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Окт 24, 2005 11:35    Заглавие: Отговорете с цитат

franko написа:
Мерси за инфото,не ми се разделя с плеара понеже качеството на звука е перфектно и не съм имал проблеми с всякакви неравности по пътя!Ще продължа да си плащам по 10лв.за запис и ще му сложа и Changer,за да си слушам каквото аз искам,а не каквото ми запишат на минито понеже за 10лв. нямали време да подбират.

Имам един SONY MDJ 510 дек за продаване ако те интересува ми пиши!
Върнете се в началото
Потърси "Търся CD recorder" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Търся CD recorder" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети