Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Код Blaupunkt SC 202 D(C)
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
aaleks1
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Чет Окт 20, 2005 14:19    Заглавие: Код Blaupunkt SC 202 D(C) Отговорете с цитат

Търся кода за пускане на радиокасетофон Blaupunkt SC 202 D(C) 7 642 850 521 GM1202 N5118364 №90 355 875 , имам право на още 5 опита преди да го блокирам. Неразбирам от дъмпове и не мога да ги свалям, а 15 лв. за разкодирване не мога да си ги позволя поне на този етап, или да го връщам каситофончето изкат ми за него 25лв.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
saaemo
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Дупница

МнениеПуснато на: Чет Окт 20, 2005 16:58    Заглавие: Re: Код Blaupunkt SC 202 D(C) Отговорете с цитат

aaleks1 написа:
Търся кода за пускане на радиокасетофон Blaupunkt SC 202 D(C) 7 642 850 521 GM1202 N5118364 №90 355 875 , имам право на още 5 опита преди да го блокирам. Неразбирам от дъмпове и не мога да ги свалям, а 15 лв. за разкодирване не мога да си ги позволя поне на този етап, или да го връщам каситофончето изкат ми за него 25лв.

Върни го тогава...... Very Happy
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Dobri
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Окт 20, 2005 20:17    Заглавие: Отговорете с цитат

На тези касетофони паметта е в процесора, лично аз ги правя по 20 лв. , така че щом ти искат само 15 лв. мисля че офертата е много добра. Все пак избора е твой.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aaleks1
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пет Окт 21, 2005 11:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами тогава ще го връщам, предложихами да ми пратят кода от Англия срещу 6 лири, ама ако кода не е оригиналния.
Върнете се в началото
nik_69
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Окт 21, 2005 13:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Че то 6 лири е м-у 15 -20лв.(6.2,82)и то чак от Англия.Дай на човека 15лв. и всичко е ОК.
Rockton
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София - Люлин

МнениеПуснато на: Пет Окт 21, 2005 16:25    Заглавие: Re: Код Blaupunkt SC 202 D(C) Отговорете с цитат

aaleks1 написа:

Ами тогава ще го връщам, предложихами да ми пратят кода от Англия срещу 6 лири, ама ако кода не е оригиналния.[/quote]

Хммм, много интересно, значи имаш 6лири да пратиш до англия ,барабар със разходите по банковия превод..а нямаш 15лева да дадеш на колегата да ти го декодира????
..-Скъп на "триците" евтин на "брашното"... връщай "дървото" Блаупунктчето и дано ти върна парите за него!!!! Twisted Evil
aaleks1
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пет Окт 21, 2005 17:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм го плащал касетофона, а отговора за 6 лири го получих след като бях писал в този форум и не съм се съгласявал да ги пращам а само се чудех как ще дам 6 лири без да съм сигурен, че кода е същия.

А определено това "дърво" не струва 25+15=40лв.
Нали и колегата Ви /15 лв./ и той семейство храни, но както "казах те" 40 лв. не си струва за това дърво, а ако някой от Вас го изска ще го свържа с продавача Laughing .

Ето линка от който ми изкаха за 6 лири /и това е с намалението иначе е 9 лири/ www.davidsonelectronics.co.uk дано Ви е полезен, от мен толкова до нови срещи Cool.
Върнете се в началото
angele
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Съб Окт 22, 2005 9:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Касетофона си е съвсем приличен и 40 лв са си добра цена според мене.Колко според тебе е добра цена-5,10,15,20лева ???
Мога да ти сметна кода,ама няма да го направя,щото съвсем без пари не става
aaleks1
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Съб Окт 22, 2005 18:56    Заглавие: Отговорете с цитат

100-120лв. е нов плеар /МР3/, а ти ще ми обесняваш, че 40 лв. е разумна цена за радиокасетофон втора ръка. А смятането на кода 15-20лв. не ти ли се струва скъпичка услуга, но всичко е според пазара, докато ти ги дават ще вземаш по толкова Wink .
Върнете се в началото
stefp
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб Окт 22, 2005 21:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами вземи си МР3 ,за какво ти е тогава касетофон 2-ра ръка ?
А това че смятането на кода или ракодирането струва пари ,да така е защото малко хора го могат ,когато всеки може да си сметне кода ще е без пари.
Върнете се в началото
Потърси "Код Blaupunkt SC 202 D(C)" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Код Blaupunkt SC 202 D(C)" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети