Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Търся схема за блитц ефект с ИФК2000, ЛИ7-75
Иди на страница Предишна  1, 2, 3

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bodan
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Лом

МнениеПуснато на: Вто Окт 11, 2005 14:35    Заглавие: Отговорете с цитат

getzata написа:
А откъде мога да си набавя ИФК2000 . Аз направих един стробоскоп с две ИФК120 , но ми трябва нещо по мощно. Обиколих магазините, но никой не е чувал за ИФК2000.

Намират се но им дигнаха нечовешко цената !
доколкоот си спомням около 40 долара е цената!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gattaka
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Ное 15, 2007 19:53    Заглавие: Здравейте Отговорете с цитат

Проблема ми е следния:понеже разполагах с една ИФК-120 и реших да си направя и аз един блитц!Минах през доста схеми,включително и някаква руска с тиратрона МТХ-90!Обаче нито една схема не заработи добре.В крайна сметка си направих схемата на млад конструктор за аудио блиц!Да ама много тъпо.Щото този блиц се стартира посредством микрофо и тондекодера LM567.И фактически желания блиц ефект не се получава.За това моля,някой може ли да предложи подходящ генератор с регулируема честота,който да се свърже кум въпросния аудио блиц на мястото на аудио "задвижване"!И изобщо има ли смисъл да се занимавам с тази лампа и тази схема или имате предвид нещо по-добро!
Предварително благодаря! Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Потърси "Търся схема за блитц ефект с ИФК2000, ЛИ7-75" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Търся схема за блитц ефект с ИФК2000, ЛИ7-75" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети