Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
БЪЛГАРСКИЯТ ФУТБОЛ В ЕВРОПА!!!
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ditronix
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Провадия

МнениеПуснато на: Чет Сеп 29, 2005 20:51    Заглавие: БЪЛГАРСКИЯТ ФУТБОЛ В ЕВРОПА!!! Отговорете с цитат

ЛЕВСКИ и ЦСКА превзеха Европа!Много е емоцинално,но е много гот!На 53 години съм,но малко такива моменти съм имал след световното в САЩ!Все сме били на ръба и все нещо не ни стигаше!Тази вечер обаче ЧОРБАТА повлече крак,ЛОКО Пловдив за малко се предадоха,после ЛЕВСКИ потвърди сензацията! И 108 минути да беше направил мача тъпия швед,пак нямаше да ни прецакат.След мача ЛЕВСКИ-ЦСКА се чуха гласове,че бил уговорен между двата отбора с цел да можели да играят добре с БАЙЕРН и ОКСЕР.Ако това е вярно,нека да уговарят всички мачове помежду си,докато европейските грандове започнат да треперят щом чуят за БЪЛГАРИЯ!Следва ЛИТЕКС! Отивам да гледам,а надявам се че малко от колегите във форума ще се смеят на емоционалният ми изблик! Exclamation

DRL модули за всички видове автомобили!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fishev
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Чет Сеп 29, 2005 20:57    Заглавие: Отговорете с цитат

И да идва чорбата в нашата група за да можем да ги бием поне един път тази есен Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
iavor4o
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Сеп 29, 2005 21:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Smile Smile Smile аз не съм много по футбола, ама ми е кеф, като ги бием... а като се има в предвид, че в немското посолство вчера ми дигнаха кръвното и ми е още по-хубаво Very Happy

малко офтопик
Ditronix: видях ти поста ама ми пуши главата напоследък и забравих да звънна Confused
пробва ли онова фолио?
sheki
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Златоград

МнениеПуснато на: Чет Сеп 29, 2005 21:52    Заглавие: честито :) Отговорете с цитат

левски и цска пак показха нещо на европа Smile) айде хаирлия да е Smile) хехе да видим каде ще стигнем Smile
slav4o.com
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Пет Сеп 30, 2005 17:33    Заглавие: Отговорете с цитат

И Литекс се класираха браво най-вече на ЦСКА Все пак най-категорично бихме Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ditronix
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Сеп 30, 2005 18:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Тато на времето каза:"Тази година полупроводници,догодина-цели проводници!"Аз казвам:Тази година-в групите,догодина на финалите! Exclamation

Върнете се в началото
коцев
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Ловеч

МнениеПуснато на: Пет Сеп 30, 2005 20:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Ха като много го разбирате този футбол кажете кой от трите отбора ще продължи по нататък след групите ???
Аз нищо не разбирам но ще ви кажа че само ЛИТЕКС от ЛОВЕЧ ще продължи Wink Very Happy Very Happy
fishev
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пет Сеп 30, 2005 20:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Без коментар щото Иване ако помниш скоро ни триха теми на едно друго място Ама си си МЕСТЕН ПАТРИОТ и затова си си позаблуден но си пич и затова ти казвам САМО ЛЕВСКИ ЕВРОПЕИСКИ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ditronix
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Сеп 30, 2005 21:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Възможно е , Коцев,с тренйор,минал през Левски всичко е възможно. Laughing Аз днес натрих носовете на двама колеги-чорбари,които преди седмица твърдяха че нито един от нашите отбори няма да продължи,а се пишат големи спецове и редовно си губят кинтите на Еврофутбол.Аз без да разбирам кой знае колко,като гледах първите мачове,имах чувството че могат всички да продължат.Е,не познах,но бях близо.Дори и само Литекс да отиде напред,ще е супер,защото догодина при това на нас ще ни е по-лесно със жребия Laughing

Върнете се в началото
коцев
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Ловеч

МнениеПуснато на: Пет Сеп 30, 2005 21:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Сашо аз даже не знам и къде се намира стадиона в Ловеч но тази вечер така както си вечерям и си пия от Гриша Ганчевата / Ловешка -ракия за цял живот/ и хоп гледам по Ловешката телевизия дават посрещането на Литекс и Любко Петрович да казва:
Е па тука в бугарско може и да сме последни но у европата ке будем първи. Wink
Така че и Левски и ЦСКА нека не мечтаят за купата.Тя ще в Ловеч.Така каза Любко и няма как да не му вярваме.Аз му вярвам пък вие ако щете Laughing Laughing Laughing
Потърси "БЪЛГАРСКИЯТ ФУТБОЛ В ЕВРОПА!!!" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "БЪЛГАРСКИЯТ ФУТБОЛ В ЕВРОПА!!!" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети