Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Видеорегистратор BP-2.0-FHD(Blaupunkt)

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ELP
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

[download attachment]
МнениеПуснато на: Чет Ное 15, 2018 9:08    Заглавие: Видеорегистратор BP-2.0-FHD(Blaupunkt) Отговорете с цитат

Колеги, някой занимава ли се с тези машинки, то не знам и темата дали е в подходящия раздел, но все пак да попитам . Ползвам гореописания регистратор повече от година , веднъж му смених литиевата батерия , че беше заминала, сега преди 3 дни, пак почна да се включва и спира, проверих я пак, оказа се за смяна. Бях поръчал на времето 2 от Ebay , затова я смених отново, всичко си тръгна, но образа стана много гаден, менютата излизат добре, но записа е ужасен, ако успея, ще атачна едно файлче. Разгледах платката със CCD-то, тя е отделно, и ми направи впечатление наличието на 3 площадки като за транзистор SOT23. За проба дадох накъсо К-Е и чудо-образа се изчисти, после направих връзката постоянна, но не знам там имало ли е транзистор, или не, надписа е U2, като за ИС. Сега си работи така, но се чудя какво се е объркало , да не би фърмуера да се е сбъгясал при падането на батерията, имало леи е транзистор на мястото където турих мостче, ако някой е по-навътре в нещата с видеорегистраторите да си каже мнението. Благодаря !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "Видеорегистратор BP-2.0-FHD(Blaupunkt)" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Видеорегистратор BP-2.0-FHD(Blaupunkt)" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети