Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Един интересен въпрос

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
miro_m
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 05, 2004 14:46    Заглавие: Един интересен въпрос Отговорете с цитат

Имам един LCD дисплеи от стар неработещ лаптоп, да речем че успея да го захраня с подходящото напрежение за да светне, възможно ли е по някакъв начин да се пусне през видеокарта на обикновенно PC ??? Question Shocked въпросът е принципен но ако някои ми даде някаква насока Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
zenek
Активен потребител
Активен потребител

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Май 06, 2004 4:26    Заглавие: Re: Един интересен въпрос Отговорете с цитат

miro_m написа:
Имам един LCD дисплеи от стар неработещ лаптоп, да речем че успея да го захраня с подходящото напрежение за да светне, възможно ли е по някакъв начин да се пусне през видеокарта на обикновенно PC ??? Question Shocked въпросът е принципен но ако някои ми даде някаква насока Very Happy

Дисплея за лаптоп е същия като другите преднназначени за
настолен компютър. Хубаво би било видеокартата ти да има
цифров изход.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
www.my-holiday-home.co.uk
Гост

МнениеПуснато на: Нед Ное 21, 2004 20:01    Заглавие: LAPTOP LCD Отговорете с цитат

Дисплеq на лаптоп не е същия като за PC. Комуникацията е съвсем различна. Да кажем по друг начин:
Дисплея за лаптоп ще работи ако се направи конвертор за данните, посъпващи от настолното PC. Въпроса е струва ли си?

www.my-holiday-home.co.uk
Върнете се в началото
miro_m
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пон Ное 22, 2004 11:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Можеби найстина не си струва идеята ми беше да го подкарам в колата с едно старо компютърче но така или иначе вече си взех mp3 за колата но пък ми се щеше да направя нещо с това TFT все пак е грехота да го извърля обаче майче мисията е невъзможна Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "Един интересен въпрос" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Един интересен въпрос" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети