Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търси в цяла България :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Запитване за изработка на печатни платки по фотометод

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
lz2aes
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Съб Юни 09, 2018 13:19    Заглавие: Запитване за изработка на печатни платки по фотометод Отговорете с цитат

Здравейте,колеги. Търся някой желаещ да ми направи няколко едностранни платки /или двустранни като от едната страна фолиото се оставя изцяло като екран/. Проблемът е че самите платки са малки по размери и предполагам, че платкаджийниците не биха се занимавали освен ако не ги обединят като поръчка, но те нямат интерес за такова нещо. Не ми трябва дори пробиване или калайдисване. Пробвах се да си ги направя с тонер трансфер метода, но не се получава добре на местата с по-голямо запълване-просто тонера там е рехав и след ецване фолиото стои като на дупки което не ме устройва...

Забравих. Намирам се във Варна. Моля ако има желаещ да помогне срещу заплащане да пише пм. тел 087 71 77 008 но предпочитам през сайта...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
eler
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Раднево

МнениеПуснато на: Нед Юни 10, 2018 9:44    Заглавие: Отговорете с цитат

В Селектра правят единични бройки, а ако са много малки правят толкова бройки, колкото да запълнят 1 кв. дм.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
мульо
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Варна

[download attachment]
МнениеПуснато на: Нед Юни 17, 2018 14:04    Заглавие: Отговорете с цитат

ИНИС-5
Виж във фейсбук platki-inis-5, има координати.
Зад завод Метал. Сложил съм карта в атача, че е доста забутано.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "Запитване за изработка на печатни платки по фотометод" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Запитване за изработка на печатни платки по фотометод" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети