Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търси в цяла България :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Разчистване 1

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ditronix
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Провадия

МнениеПуснато на: Вто Апр 17, 2018 9:33    Заглавие: Разчистване 1 Отговорете с цитат

От много време се канех, дойде му времето. Високоговорители: ВКС 2531- нови, неползвани никога 2 броя- 40 лева.

ВКВ 3731- ползвани в проект, който изобщо не ми допадна като звук. Може би нискочестотните бяха боклуци, така и не съм ги слушал повече от няколко часа. Неразличими от нови. 2 броя за 40 лева.

ВКВ 2523- 2 броя, чисто нови. Този, който ми ги продаде се опита да ме пързулне че са ВКС 2532 , но когато ги видях последва кратък разговор по телефона и се разбрахме. Дори не се беше сетил да извади оригиналните листовки от кутиите, а етикетите бяха подправяни на ръка с химикалка Very Happy 30 лева за двата.

ВКН 10230- чисто нови, преминали тест и мод при Коцето Рахнев. Мембраните са импрегни-рани, има пипой по перата по простата причина че Коцето е свалял характеристиките им. Които за съжаление не мога да намеря. Цена 70 лева за двата.

Радиоприемник РАПСОДИЯ. Като нов. Повредени захранващ блок и крайни стъпала вероятно. Едва ли са оцелели след проблема със захранването. Без опити за ремонт, отличен външен вид. Последна цена 25 лева. Налични са и колоните, но са в отчайващо състояние. Били са наводнени, имало е опити за остъргване на калта от говорителите, което ги е съсипало. Платът е със следи от ръжда, кутиите са горе-долу добре, нуждаят се от шлайфане и един лак. Налични са оригиналните им филтри. Ако някой има интерес, ще ги договорим. Meжду другото РАПСОДИЯ-та е идеална за ретро DIY проект. Правил съм два усилвателя в такава кутия, става лесно и много секси Smile

Лампите. Дойде и техния ред. Има нови, има и работили. Работилите няма как да ги проверя, освен да меря отоплението. Ето за какво става дума:
Нови лампи: 6П3С- 5 броя х 8.00 лева за брой-ПРОДАДЕНИ! ГУ 50- 2 броя х 10.00 лева за брой ГМИ 6- 1 брой, 10.00 лева ГУ 19- 1брой 10.00 лева 6П45- 2 броя по 20.00 лева 6П15П- 5 броя по 6.00 лева 6П1П -1 брой 6 лева 6L31 (TESLA), аналог на 6АQ5, EL90, 6V6- 7 броя по 10 лева 6L41 (TESLA)- 7 броя по 10 лева (много добре свиреща лампа, но малко известна!) QQE 03/12- 2 броя по 8.00 лева PCL82- 8броя по 6.00 лева
PCL86- 4броя по 6.00 лева EZ 80- 5 броя по 8.00 лева 6Ц5С- 2 броя по 10 лева 5Ц4С- 1 брой 8.00 лева

Ползвани лампи: 6П14П- 2 броя по 4.00 лева за брой 6П45С- 1 брой за 10.00 лева (лампата е работила много малко) PCL 86- 2 броя по 3.00 лева PL 500 -1 брой за 4.00 лева.
На снимката не са всички лампи, но... лампи. Какво да им снимам. Имам и други, но ми трябва време да ги опиша. За Варна организирам доставката, за страната- ЕКОНТ или СПИЙДИ по избор, за сметка на купувача. Контакти на ЛС и на О898773125.

Нещата са в Провадия, за Варна поемам ангажимент за доставка, за страната ЕКОНТ или СПИЙДИ за сметка на купувача. Контакти тук на ЛС или на О898773125.

DRL модули за всички видове автомобили!

Последната промяна е направена от Ditronix на Пет Апр 27, 2018 6:33; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ditronix
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Провадия

МнениеПуснато на: Чет Апр 26, 2018 16:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Обявата е актуализирана!

DRL модули за всички видове автомобили!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gakal
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Апр 26, 2018 20:47    Заглавие: Заявка за лампи Отговорете с цитат

Имаш Л.С.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "Разчистване 1" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Разчистване 1" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети