Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търси в цяла България :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
LG ch. MC-019A
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
shopov
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Дек 27, 2017 19:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Чипа е не запояван но или не е за това шаси , или е менте- 2-ри и 3-ти пинове дават на късо - 0 волта. Преди това копувах от КСП ето този :
Интегр.схема TDA9381PS/N2/3I0864
Състояние -
Производител PHILIPS
Описание TDA9381PS/N2/3I0864 OICTMPH016A LG Ok+Ok _10sec(Child lock -Off MC-019A LG
При него не се губят напреженията , но не ще да стартира. В момента съм подал 5 волта през 4.7 Ком на 1-ви пин и съм с празна памет. По горе писах че търся оригинална или аналог ТДА щото и с тая мисля че няма да излезе нищо. ТВ ще чака за чип не определено време , или за изхвърляне. Приемам съвети и благодаря предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivan dimitrov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Дек 27, 2017 19:58    Заглавие: Отговорете с цитат

shopov написа:
Чипа е не запояван но или не е за това шаси , или е менте-

Или не е записан въобще. Не зная дали някой знае. Това имах предвид.
Изчакайте да мине "лудницата", та да може да прегледаме спокойно "съкровищата". Но ще трябва и напомняне, вероятно. Щото ако едим макак помни 3 секунди, то аз помня 2. Аз се "приемам" за средностатистически техник, та мисля и други да са така.
Щом собственикът на това тв, приема че машината заслужава втори живот, то тя(машината) го заслужава и си струва усилието да се порови и изчака малко.
Абе....за какво си пишехме тука!?
А, да!
Весели празници!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "LG ch. MC-019A" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "LG ch. MC-019A" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети