Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търси в цяла България :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Зарядно за литиево-йонни батерии и подочистачка.

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
newage
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: Земята

МнениеПуснато на: Пон Мар 13, 2017 15:16    Заглавие: Зарядно за литиево-йонни батерии и подочистачка. Отговорете с цитат

Здравейте!
Купих си подочистачка, ей такава, втора ръка. Всичко работи, но акумулаторния пакет, 7.4V/740mAh с Ni-MH батерии е заминал. Имам цяла торба 18650 Li-ion елементи от нови батерии за лаптопи и реших да ги използвам за акумулаторния пакет. Но ми трябва зарядно за целта. Намерих ето това, но не мога да се ориентирам кое е подходящото и с колко волта ще се зареждат. Доколкото виждам тези платки не само зареждат но и предпазват батериите от пълно разреждане. Някои имат баласт, което не зная какво значи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Niakoi
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Каръктаун

МнениеПуснато на: Вто Мар 14, 2017 10:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз доколкото виждам, тези платки НЕ зареждат, а само предпазват батериите от презареждане и пълно разреждане.
onlinebijuta
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Мар 19, 2017 18:59    Заглавие: Re: Зарядно за литиево-йонни батерии и подочистачка. Отговорете с цитат

Колега ползвай това

Аз лично съм много доволен, зарежда се от USB само не знам това е до 1А а на тебе вероятно ще ти трябва за всяка батерия поотделно.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Потърси "Зарядно за литиево-йонни батерии и подочистачка." в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Зарядно за литиево-йонни батерии и подочистачка." в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети