Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търси в цяла България :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Изчезващи мнения

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
jjjjjk
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Ное 10, 2016 21:45    Заглавие: Изчезващи мнения Отговорете с цитат

Няколко мнения, които са писани от мен, изчезват безследно. С цялото ми уважение към екипа на форума, бих ли могъл да узная причина?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пет Ное 11, 2016 0:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз отдавна не съм трил. По принцип трия само дублирани мнения. Потърси ги в профила си, да не са сменили раздела.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
jjjjjk
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Ное 11, 2016 2:00    Заглавие: Отговорете с цитат

В отговор на Хидразин бях публикувал мнение в тема относно биметален превключвател. Мнението ми е изчезнало безследно, а темата заключена. В раздел "компютърна техника" относно нулиране паролата на BIOS на лаптоп написах, че "няма да стане както го мислиш, защото в съвременните лаптопи паролата се съхранява в енергонезависима памет", която може да бъде допълнителен модул, EEPROM чип или директно в регион в BIOS Flash-а. Това мнение също е изчезнало.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Ное 11, 2016 8:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Като прочетеш Правилата на форума и наблегнеш на т. 8 и 9 и започнеш да ги спазваш, ще си отговориш на въпросите!
Как пък не ти направи впечатление, че практически всички мнения в последно време някой ги редактира?
Всичко е до време.
Потърси "Изчезващи мнения" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Изчезващи мнения" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети