Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търси в цяла България :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Препоръка за бяла техника

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
twist
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2016 13:47    Заглавие: Препоръка за бяла техника Отговорете с цитат

Здравейте! Smile
Понеже не разбрам много от този тип техника, реших да се допитам до някой по-вещ.

Възнамерявам да си купя хладилник и пералня. Ще се ползват от средно домакинство (3-4 човека) Цената ще варира от вашите препоръки, но да се върти около 599-899лв на уред. Наблягаме на функционалност и качество, а не на дизайнерски екстри и излишни глезотии. Smile

1. Петалнята
- Първо не знам дали да е комбинирана със сушилня. Никога не съм ползвал и не знам дали е ефективна. Второ не съм сигурен дали комбинираните уреди от този тип са добра идея или е по-добре да е само пералня, а ако искам сушилня да взема отделно.
- След това капацитета - мисля си, че ако е по-голям - по-добре. Ако имам малко дрехи пак мога да ги изпера, но ако имам много ще пусна една, а не две.
- Много важен момен ми се струва и лесното обслужване и поддръжка. Водата в цялата страна и особено в нашия край е много варовита и е важно засегнатие части на пералнята да са лесно заменяеми
- За детайлите, които пропускам разчитам на вас

2. За хладилника нямам много въпроси, но може да ме открехнете към някой слабости и плюсове на тези, които се предлагат на пазара в момента. Да ме насочите към марки или да предложите конкретен модел.
Изискванията ми са:
- Фризера да е от долната страна (смятам, че е по-удобно)
- Обема да е що годе прличен (да не е тесен, но и да не е двукрилен. по скоро от по-големичките еднокрилни)
- Да е читав и икономичен.
- Ако вие се сетите за някоя полезна екстра, допълнете ме.

Благодаря ви предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Потърси "Препоръка за бяла техника" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Препоръка за бяла техника" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети