Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търси в цяла България :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Защо ми се губят абонаментите за теми?
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2013 11:20    Заглавие: Отговорете с цитат

А да си забелязал че долу ляво на всяка тема има <Наблюдавай тази тема за отговори> ? Което си е абонамент само за нея.

За тест е изтрито предното мнение.

Последната промяна е направена от Филипов на Чет Яну 03, 2013 11:46; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Milen_haskovo
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София/Хасково

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2013 11:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, има. И трябва да го натискам всеки път, когато се изтрие мнение от тема, за която съм абониран.
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2013 11:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще го натискаш. Няма да се озориш. Уверявам те, че само боклуци се трият. А ако е вулгарно, обидно или за наказание се мести в служебния раздел, за да може Администратора да направи справка при нужда. И естествено ако е там няма как да го прочетеш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Milen_haskovo
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София/Хасково

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2013 11:29    Заглавие: Отговорете с цитат

А това мести и абонамента ми там? Досадното в случая не е натискането, а че трябва при всеки такъв случай да търся темата, а ако в нея не е писано от няколко месеца, а аз имам интерес да получавам известия, диренето си е цяло приключение.
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Яну 03, 2013 11:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Хайде стига толкова. Пиши си линка из фаворитите. И намирането (ползване на търсачката) определено не е цяло приключение.

Тази функция едва ли се ползва и от 1/10 от потребителите, като не повече в 1/20 от темите има изтрито мнение. И що за некрофилия те е налегнала да ровиш из неща отпреди няколко месеца?

И да има нещо такова, то засяга нищожен процент от потребителите (ти май си единствения) и не си заслужава ровене и препрограмиране. от Админа. Срещу няколко клика за абонамент от твоя страна, ако толкова държиш да ти се пълни пощата.

Считам въпроса за изчерпан.
Върнете се в началото
Потърси "Защо ми се губят абонаментите за теми?" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Защо ми се губят абонаментите за теми?" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети