Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Домофонна система FARFISA

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
danivvs
Активен потребител
Активен потребител

Местожителство: Pleven

МнениеПуснато на: Нед Ное 26, 2006 10:02    Заглавие: Домофонна система FARFISA Отговорете с цитат

Здравейте колеги !
Спешно ми трябва схемата на домофонната система FARFISA, монтажна и принципната схема. Имам проблем и мисля че е в централата , но незнам какви трябва да са напреженията и начина на включване на домофоните, централата и входното табло. Ако някой има тези схеми ще сам много благодарен.
Благодаря ви предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
After_Dark
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Нед Ное 26, 2006 10:29    Заглавие: Отговорете с цитат

за модели: FC52MA, 21E, 32P, 42, 52P захранването е 12V
трафа е 13 V ac, 15 VA
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
danivvs
Активен потребител
Активен потребител

Местожителство: Pleven

МнениеПуснато на: Нед Ное 26, 2006 15:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаряти но ми трябват и двете схеми ( монтажна или принципната ) . Цялата система не работи всеки апартамент е с различен проблем , фотоклетката не работи. Човекът който преди 4 години е монтирал тази система е правил допълнителни платки с тримери на входното табло. Искам да вържа всичко на ново и да проверя централата да ли и тя има проблем. Затова ми трябват тези схеми.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ditronix
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Провадия

МнениеПуснато на: Нед Ное 26, 2006 17:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Колеги,скрихте ми топката Exclamation ФАРФИЗА ги знам от едно време,правеха най-реномираните клавири (йоники).Гледай сега с какво се прехранват Rolling Eyes

DRL модули за всички видове автомобили!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rockton
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София - Люлин

МнениеПуснато на: Пон Ное 27, 2006 14:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Ditronix написа:
Колеги,скрихте ми топката Exclamation ФАРФИЗА ги знам от едно време,правеха най-реномираните клавири (йоники).Гледай сега с какво се прехранват Rolling Eyes

Аз също ги знам от "време оно" кога бяхме млади, хехехх:), правеха още и професионална озвучителна апаратура, миксери , стъпала и т.н Най вероятно Фирмата фарфисса не съществува от доста години, изяли са и "хлябът" японците от Ямаха и Роланд, а китайската "манифактура" е "ухапала" търговската марка Фарфисса....а пък може и турската "гаражна-манифактура" да е изпреварила китайчетата Question Rolling Eyes Razz
-Де да знам, не съм виждал такова чудо, нека колегата каже като го е разглобявал, на какво "производство" му прилича, съмнявам се да е италианско Laughing
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пон Ное 27, 2006 14:47    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.farfisa.net/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Потърси "Домофонна система FARFISA" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Домофонна система FARFISA" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети